Uchwyty wykonane z drewna

0
Uchwyty wykonane z drewna

Uchwyty wykonane z drewna, jak to się zaczęło?

Drewniane uchwyty meblowe do szafek wprowadziliśmy do naszego asortymentu pod koniec roku 2016. Każdą gałkę zaprojektowaliśmy od zera, wspólnie z naszym dostawcą. Wykonujemy je z płyty MDF i malujemy bezpiecznymi w użytkowaniu i ekologicznymi farbami. Do każdej gałki dołączamy śrubkę i dystans, dzięki któremu gałka odstaje nieco od mebla, co ułatwia jej użytkowanie.

Mnogość wzorów i kolorów

Naszą przygodę z drewnianymi gałkami zaczęliśmy od kilku wzorów w 4 podstawowych kolorach. Bardzo szybko po ich wprowadzeniu zrozumieliśmy, że będzie to absolutny hit sprzedażowy i rozszerzyliśmy asortyment. Z każdym miesiącem wcielamy w życie nasze nowe pomysły na kształty i kolorystykę. Na dzień dzisiejszy większość uchwytów z tej kategorii najlepiej odnajdzie się w pokoju dziecięcym, rozszerzamy jednak asortyment o wzory do pomieszczeń dla dorosłych.

Co dalej?

Drewniane uchwyty meblowe były strzałem w dziesiątkę! Co teraz? Marzą nam się drewniane haczyki i drewniane ozdoby ścienne, np. literki. Bardzo chcielibyśmy wprowadzić również uchwyty do szafek w kształcie cyferek i liter. Czy nam się uda? To okaże się już niebawem :-)

Komentarze do wpisu (0)

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl