Bestsellery
Gałka do mebli Orient Night Star
Gałka do mebli Orient Night Star
20,00 zł
szt.
Gałka do mebli Orient Green
Gałka do mebli Orient Green
25,00 zł
szt.
Gałka do mebli Kamyczek różowy
Gałka do mebli Kamyczek różowy
20,00 zł
Gałka do mebli Ptaszki kolorowe
Gałka do mebli Ptaszki kolorowe
22,00 zł
Gałka do mebli Orient Maroccan Green
Gałka do mebli Orient Maroccan Green
20,00 zł 15,00 zł
szt.
Gałka do mebli Orient Green druga kategoria
Gałka do mebli Orient Green druga kategoria
25,00 zł 12,50 zł
szt.
Gałka do mebli Rozgwiazda różowa
Gałka do mebli Rozgwiazda różowa
20,00 zł
szt.

Uchwyty do mebli w stylu wiejskim

Uchwyty do mebli w stylu wiejskim są lubiane przez miłośników drewnianych, wiejskich chat. Bardzo dobrze pasują do szaf i komód pomalowanych na biało, wprowadzają do wnętrz atmosferę typową dla ciepła, jakie dają drewniane meble. Z pomocą odpowiednich uchwytów możesz zmienić odbiór szaf i komód.

Pokaż

Uchwyty do mebli w stylu wiejskim

Uchwyty do mebli w stylu wiejskim są lubiane przez bardzo szerokie grono ludzi. Styl wiejski odnosi się do tradycyjnej chłopskiej chaty, którą dziś podziwiać można w skansenie. W stylu wiejskim dostrzec można mnóstwo elementów, które posiadają aranżowane na modłę wiejską wzory. Można dostrzec w nim zarówno inspiracje rodem z polskiego sioła, jak i ze wsi szwedzkiej, prowansalskiej, czy jeszcze innej. To styl, który pozwala ludziom znaleźć odskocznię od pędu, w jakim żyjemy na co dzień. Choć styl wiejski ma różne odmiany i każda z nich ma inne charakterystyczne cechy, to jednak łączy je kilka wspólnych elementów. Między innymi jest to prosta forma, proste zdobienia, a także kolory natury wykorzystywane we wzornictwie.  Nie trzeba obawiać się przy okazji mieszania kilku różnych stylów, bo tworzą one ciekawy i spójny obraz, zapewniający przyjemność z przebywania w sielskim, wiejskim wnętrzu.

Uchwyty do mebli wiejskie, urządź wnętrze w stylu rustykalnym

We wnętrzach w stylu wiejskim dominujące są proste formy. Ważny jest dobór prostych elementów, które wpasują się w stylowe wnętrze. Są to między innymi drewniane meble, które nosić będą ślady zużycia oraz rysy i spękania, a także nierówne barwienia. Mogą być to zarówno stare, jak i nowe meble, przy czym, jeśli postawi się na meble nowe, wówczas powinny być one sztucznie patynowane. W stylu wiejskim najbardziej sprawdzają się meble masywne, które posiadają proste kształty. Można jednak pokusić się o przyozdobienie wnętrza meblami z delikatnym wzorkiem, pod warunkiem, że będzie to mebel przypominający finezyjne dworkowe sprzęty.

Obok odpowiedniego umeblowania ważną rolę odgrywają materiały, z jakich wykonywane są elementy wyposażenia. Stawiać należy na materiały naturalne, w tym drewno oraz glinę. Dlatego też wdzięcznym elementem wiejskiej kuchni będą drewniane uchwyty do mebli, naczynia gliniane, a także lniane i płócienne obrusy, makaty etc. Dobrze komponują się one z serwetkami, czy koronkami, które służyć mogą jako ozdoba wiejskich wnętrz. Świetnym elementem zdobniczym są ponadto dekoracje wykonane z kutego żelaza.

Sprawdź również naszą ofertę uchwytów do mebli w stylu loftowym.

Rustykalne uchwyty do komody

Dodatki do mebli w stylu wiejskim to przede wszystkim motywy roślinne, pojawiające się na gałkach do mebli, meblach oraz na kafelkach. Najpopularniejsze to oczywiście uproszczone, kolorowe zdobienia w formie liści, kwiatów, gałązek i tego typu ornamentów. To jednak niejedyne rozwiązania charakterystyczne dla dekoracji wnętrz. Dużą rolę odgrywają dekoracje żywe, czyli składające się z polnych kwiatów oraz suszonych ziół. To idealne dopełnienie wnętrz w wiejskim stylu.

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl