Uchwyty czy fronty otwierane na dotyk?

0

Uchwyty czy fronty otwierane na dotyk? Urządzanie kuchni

Nie bez kozery mówi się, że kuchnia to serce domu. To właśnie w kuchni przygotowujemy rodzinne posiłki, a więc spędzamy w niej sporo czasu. Dlatego tak bardzo ważne jest żeby czuć się w tym pomieszczeniu dobrze. Liczy się zarówno pasująca do naszego gustu estetyka wykończenia frontów, kafelków, blatów czy dodatków, jak również ergonomia i funkcjonalność użytkowa – ustawienie sprzętów kuchennych, pojemność szafek, łatwy dostęp do kontaktów itp. Urządzając to pomieszczenie poświęćmy więc odpowiednio dużo czasu na zaplanowanie wszystkich szczegółów. Nie zapomnijmy także o odpowiedniej alokacji budżetu – kuchnia jest bowiem najbardziej kosztowna do urządzenia.

Fronty bez uchwytów

W ostatnich latach bardzo popularne są fronty otwierane na dotyk, bez uchwytów czy gałek meblowych. O ile rozwiązanie to jest niezwykle designerskie i robi dobre wrażenie, o tyle bardzo szybko każdy użytkownik zorientuje się, że jest również mało praktyczne ze względu na nieestetyczne ślady rąk, które pozostają na meblu po każdym dotknięciu. Problem to dotyczy w szczególności frontów na wysoki połysk. Zdecydowanie więc nie polecamy tego rozwiązania osobom, które przywiązuję dużą wagę do utrzymania porządku we wnętrzu. W przypadku jednak gdy jest to jedyna opcja pasująca do naszej estetyki, rozważmy fronty w jasnych kolorach oraz w macie. Ślady rąk najbardziej widoczne będą na ciemnych frontach na wysoki połysk.

Fronty z uchwytami

Gałki do szafek kuchennych nie muszą być nudne. Zwykłe, srebrne relingi od dawna nie są już jedyną dostępną na rynku opcją. W kolekcji regałki znajdziecie gałki do szafek kuchennych w najrozmaitszych kolorach, wzorach i stylach. Nieważne czy zdecydowaliście się na kuchnię rustykalną, nowoczesną czy też romantyczną, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Komentarze do wpisu (0)

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl