Smaki dzieciństwa

0

Smaki dzieciństwa

KOLOROWANIE DLA DOROSŁYCH

Kolorowanie to niezwykle twórcze i uspokajające zajęcie, które każdy z nas w dzieciństwie uwielbiał. Z biegiem lat kolorujemy coraz mniej a rozwój wyobraźni i umiejętność skupienia nad rysunkiem zastępujemy innymi zajęciami, które nie zawsze mają na nas tak zbawienny wpływ. Na szczęście dorośli przestają zwracać uwagę na stereotypy i kolorowanie obrazków przez dorosłych nikogo już nie dziwi. Powracamy do tego niezwykle satysfakcjonującego zajęcia odkrywając od nowa nasze zamiłowanie do rysowania i kolorowania.

CZYM JEST QOLIBRO?

Projekt Qolibro umożliwia coś więcej. Umożliwia stworzenia własnego działa sztuki, prawdziwego obrazu, pomimo braku talentu lub wyjątkowych umiejętności rysowniczych. Wystarczy wybrać najciekawszą grafikę dostępną w sklepie, znaleźć inspirację i rozpocząć malowanie. Dzięki profesjonalnym markerom akrylowym, które idealnie rozprowadzają farbę nie musimy używać pędzla, a obraz zostaje pokryty klasyczną farba. Każda grafika przygotowana jest w ten sposób, że nie wymaga wizyty u ramiarza i dodatkowej oprawy.

Wyobraźcie sobie satysfakcję i dumę jaka płynie z ozdobienia własnego mieszkania lub mieszkania ukochanej osoby bądź przyjaciela osobistym, własnoręcznie przygotowanym obrazem, który niesie ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny i tworzy historię. Za każdym razem jak na niego spojrzymy możemy wspominać wspólnie spędzone chwile oraz świetną zabawę.

SKĄD POMYSŁ? CO WAS ZAINSPIROWAŁO?

Inspiracją dla projektu Qolibro była przede wszystkim chęć wypromowania pasji. Ale nie tylko. Wiele osób ma blokadę związaną z rysowaniem lub malowaniem – wyobrażają sobie, że potrzebują do namalowania obrazu wyjątkowych umiejętności lub specjalistycznego sprzętu. My chcemy pokazać, że to może być łatwiejsze - że namalowanie obrazu jest w zasięgu każdego i jest znacznie prostsze niż mogłoby się wydawać, a entuzjazm i pierwiastek osobisty uczyni go wyjątkowym. W Qolibro każda grafika zostanie wykorzystana tylko 20 razy i przechodzi do archiwum, co spowoduje, że z każdą wizyta znajdziemy nowe grafiki, a nasi artyści będą rozwijać się, tworząc coraz to nowe wzory.

DO KOGO CHCECIE TRAFIĆ?

Chcemy trafić do osób, które doceniają twórcze i oryginalne spędzanie czasu. Do rodzin, aby poprzez wspólne kolorowanie zaciskały więzy rodzinne. Do par, które chciałyby ozdobić swoje mieszkanie wyjątkowym obrazem, do singli, do starszych i młodszych. Sztuka i pasja nie znają granic. Czasem sami sobie tworzymy niepotrzebne ograniczenia lub szufladkujemy swoje umiejętności, zakładając, że skoro mamy już tyle lat i do tej pory czegoś nie robiliśmy to widocznie nie jest to dla nas. Nic bardziej mylnego. Pasję można znaleźć wszędzie, a rozwijana i pielęgnowana odwdzięczy nam się wspaniałą przygoda i pięknymi wspomnieniami.

CO JEST W TYM INNOWACYJNEGO?

Innowacyjne jest podejście do sztuki. Stereotypowo myślimy, że sztuka, zwłaszcza tzw. wyższa, zarezerwowana jest dla bohemy i artystów, którzy latami kształtowali swoje umiejętności i styl, ale obecnie wiele dziedzin zarezerwowanych do tej pory dla specjalistów lub profesjonalistów otwiera się w bardziej przystępnej wersji na osoby początkujące lub te, które chcą po prostu spróbować, bez angażowania się.

Klient otrzymuje grafikę na blejtramie, która jest kompleksowo przygotowana do kolorowania. Wraz z grafiką można zamówić pisaki akrylowe w wybranej tonacji kolorystycznej lub całą paletę barw.

Ponadto, klient może zamówić indywidualną grafikę, która zostanie przygotowana zgodnie z jego sugestiami lub wręcz ze zdjęcia. W ten sposób możemy sprawić, że wyjątkowe chwile powrócą i będziemy cieszyć się nimi na nowo kolorując swój obraz.

JAK PRZEBIEGAŁA REALIZACJA?

Pomysł był oczywiście przypadkowy, gdzieś podczas spaceru myśl zaczęła kiełkować i nabierać realnego kształtu. Później było kilka krótkich rozmów – okazało się, że nasze wizje są bardzo zbliżone i rzuciłyśmy się w wir przygotowań. Kluczowe dla nas z punktu widzenia przygotowania projektu okazało się badanie rynku i potencjału klientów. W tym miejscu okazało się, jak nasze plany i marzenia odbierane są przez potencjalnych klientów. Zawartość strony jest na razie wierzchołkiem góry lodowej. Mamy ogromnie dużo pomysłów i kierunków rozwoju. Wkładamy w naszą pracę wiele entuzjazmu i pozytywnej energii i mamy nadzieję przekazać je naszym klientom ☺JAK WIDZICIE SWÓJ BIZNES ZA 5 LAT?

Chciałybyśmy stworzyć aplikację mobilna służącą do zentanglowania własnych zdjęć lub grafik i za jej pośrednictwem zamówienia indywidualnego obrazu. Myślimy o przygotowywaniu cyklicznych eventów, które będą zarażały młodszych i starszych ideą kolorowania. Marzy nam się też, żeby artyści, którzy tworzą grafiki dla Qolibro rozwijali się i mogli za naszym pośrednictwem wypromować swoje prace.

A reszta to tajemnica ☺

 www.qolibro.com

Komentarze do wpisu (0)

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl