Rodzaje gałek do mebli w kuchni?

0
reGAŁKI w kuchni?

Rodzaje gałek do mebli w kuchni, przewodnik dla kupujących po uchwytach kuchennych

Niezależnie od tego, czy projektujesz nową kuchnię, czy modernizujesz już istniejącą, wybór uchwytów do szafek kuchennych może mieć duży wpływ na styl pomieszczenia. Dzięki wielu opcjom do wyboru dostępnym w sklepie internetowym regalka, możesz wybrać najlepszy styl do swojej kuchni. Aby pomóc w procesie specyfikacji, stworzyliśmy prosty przewodnik po czterech typach uchwytów kuchennych, aby pomóc Ci wybrać najlepszy uchwyt do szafek kuchennych i szuflad.

Uchwyty do frontów kuchennych

Uchwyty do frontów kuchennych są popularnym wyborem we wszystkich typach kuchni ze względu na ich ulepszony uchwyt i łatwą obsługę. Zaprojektowane z dwoma punktami mocowania, uchwyty można montować poziomo lub pionowo, aby pasowały do szafek kuchennych i szuflad.

Uchwyty w kształcie litery T

W nowoczesnych kuchniach uchwyty w kształcie litery T są popularnym wyborem ze względu na ich kanciasty, elegancki styl. Uchwyty kuchenne są dostępne w wielu różnych długościach, aby dopasować się do różnych rozstawów otworów. Uchwyty w kształcie litery T są proste, łatwe w użyciu i zapewniają wygodny chwyt i ciągnięcie.

Gałki do szafek kuchennych

Gałki do szafek są idealnym wykończeniem, które nada charakteru i uroku kuchniom o minimalistycznym stylu. Modne gałki meblowe są zaprojektowane z jednym punktem mocowania, aby umożliwić szybką i łatwą instalację. Aby nadać swojej kuchni indywidualny wygląd, użyj kombinacji gałek do mebli. To małe, okrągłe gałki meblowe, które są łatwe w montażu i dzięki szerokiej gamie stylów, wzorów i wykończeń pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchni.

Uchwyty kubkowe do mebli kuchennych

Uchwyty kubkowe do mebli kuchennych stają się coraz popularniejsze, użyj ich aby nadać szafkom kuchennym ponadczasowy i elegancki wygląd. Idealnie pasujące zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchni, uchwyty kubkowe świetnie prezentują się w połączeniu z szafkami i szufladami w stylu shaker. Są niezwykle łatwe w montażu i czyszczeniu. Jeśli potrzebujesz uchwytów do szafek w kuchni w stylu industrialnym, polecamy Ci również ten model.

Uchwyty łukowe do szafek kuchennych

Uchwyty łukowe mają zakrzywioną konstrukcję, która jest zarówno elegancka, jak i bardzo praktyczna. Te eleganckie uchwyty są dostępne w różnych wersjach, które pasują do tradycyjnych kuchni lub do bardziej nowoczesnych.

Znajdź odpowiednie uchwyty do mebli kuchennych w sklepie regalka.pl

Czy reGAŁKI nadają się na uchwyty do mebli kuchennych? Jak najbardziej! Nie bójmy się eksperymentować, nie bądzmy sztampowi przy urządzeniu wnętrz!

Uchwyty do mebli kuchennych wcale nie muszą być nudne! Zobaczcie sami jak wspaniale może się prezentować kuchnią z odrobiną koloru:

http://mommydraws.pl/uncategorized/domowe-histe-historie-2/

Zapraszamy do lektury :-)

Komentarze do wpisu (0)

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl