Aranżacje wnętrz w kobiecym stylu

0
Aranżacje wnętrz w kobiecym stylu

Aranżacje wnętrz w kobiecym stylu

Przede wszystkim to wnętrza, które wykraczają poza same walory użytkowe. Dają poczucie równowagi i bezpieczeństwa, dlatego chce się w nich spędzać czas. Przynoszą wytchnienie i relaks, a ich estetyka napełnia pozytywną energią. Oczywiście każda kobieta urządza swoją przestrzeń zgodnie z własnym gustem, jednak właśnie dzięki temu nabiera ona indywidualnego charakteru. Doskonale sprawdzą się w tej roli pastelowe kolory, zestawione z meblami w stylu skandynawskim, glamour czy chabby chic. Jaki charakter mają wnętrza, urządzane przez kobiety? Z pewnością są ciepłe, przytulne, a jednocześnie eleganckie. Prawdziwego uroku dodaje im jednak kolorystyka, gdzie z jednej strony dominują czerwienie, brązy i beże - które równoważy eklektyczna biel, podkreślająca surowe formy. W ten sposób tworzy się niepowtarzalny klimat wnętrza, w którym widać ,,kobiecą rękę“. Przygotowaliśmy dla Was kilka nowych inspiracji, które z powodzeniem możecie przenieść do własnych czterech kątów!

Obowiązkowym elementem będą też rośliny, szczególnie te w rozmiarze XXL, które przecież kochamy! To coś więcej, niż trend, ponieważ kwiaty doniczkowe są nie tylko wdzięcznym dodatkiem do każdego wnętrza, ale też pozytywnie wpływają na mały ekosystem, jakim jest mieszkanie. Zobaczcie, jak doskonale wyglądają one w zestawieniu z drewnianymi formami i uchwytami do mebli, które znajdziecie w ofercie Regałki.

Zdjęcia pochodzą z zasobów bloga https://www.barbrafeszyn.pl/2019/08/gaki-do-mebli-nadaj-wnetrzu-charakter.html

Meble w kobiecym stylu

Wnętrze, z którego wydobywa się tego rodzaju energia - powinno być wyposażone w lekkie meble. Takie wrażenie budują przede wszystkim sprzęty uniesione na nóżkach, nie spoczywające bezpośrednio na podłodze. Jeśli zaś chodzi o same obicia meblowe, bardzo dobrze prezentuje się welur, dający uczucie miękkości. Podobny efekt osiągniecie poprzez zastosowaniu lnu czy bawełny. Te tkaniny mogą się pojawić również pod postacią poduszek czy zasłon. Czasem nawet bardzo nietypowe zestawienia kolorystyczne, przyniosą pełne uroku i magii wnętrze, w którym można spędzać czas i oddać się swoim pasjom.

Poniższe zdjęcia to dla Nas podwójna inspiracja. Nie tylko pokazują bowiem, że gałki do mebli marki Regałka mogą w ciekawy sposób odświeżyć meble z epoki. Są również dowodem na to, że kreatywne połączenia różnych stylów, wzorów i kolorów, mogą wywołać tylko jedno - w pełni zasłużony efekt WOW. Co zresztą było chyba zamiarem autorki tych fotografii.

 

Zdjęcia pochodzą z zasobów bloga http://www.ladnachata.pl/kocham-starocie-kocham-nasza-planete/

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 18:00 | tel: 601 485 889 | kontakt@regalka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl